fbpx

 • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 17-23 вересня 2020 року серед мешканців Херсона показали, що опитані однаково песимістично оцінюють ситуацію як у місті, та і в Україні. Так, лише 9% респондентів відповіли, що справи  в місті йдуть у правильному напрямку, 77% – вважають протилежне. Стосовно України лише 12% стверджують, що напрям справ розвитку в державі правильний, 73% – неправильний.  

• 58% відповіли, що однозначно візьмуть участь у місцевих виборах. Не мають наміру голосувати – 19% опитаних. Відносно вищий рівень електоральної мобілізації серед жінок, старших  та бідніших опитаних. 
• Серед кандидатів у мери лідером є Ігор Колихаєв: 31,2% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 23,2% готові підтримати Володимира Сальдо, 13,4% – Юрія Кирилова, 8,6% – Михайла Опанащенка, по 5,3% – Івана Глухова та Василя Федіна, 3,3% – Миколу Кононенка, Рейтинг інших – нижчий 3%. Не визначились за кого голосуватимуть близько 13% опитаних.
• Моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього І.Колихаєва та В.Сальдо перемогу отримав би лідер партії «Нам тут жити!» з результатом 57% проти 34% (серед тих, хто має намір голосувати). У парі з Ю.Кириловим, І.Колихаєв отримав би перемогу з результатом – 59% проти 25%.
 
Аудиторія: мешканці Херсона  від 18 років і старші . Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 17-23 вересня 2020 р.

Джерело

COVID-19 Live