fbpx

    Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 25-26 вересня серед мешканців Білоцерківської ОТГ показали, що жителі міста значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в області, чи країні. Так, лише 12% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 74% – протилежної думки. Щодо області: 17% вважають, що напрям розвитку справ правильний, 62% – неправильний. Натомість 43% мешканців громади вважають, що справи у Білій Церкві йдуть правильно, попри це, 47% – протилежної думки.

•    Якість медичних послуг (50%) та створення робочих місць (44%) – головні пріоритети роботи майбутнього голови ОТГ на думку опитаних. По 37% вважають, що очільник громади мав би приділити увагу в першу чергу ремонту доріг та безпеці у місті. 29% вважають, що пріоритетом роботи має бути боротьба із розкраданням земель, 26% – збір та вивіз сміття, 25% – якість питної води, по 14-16% – вуличне освітлення, збільшення кількості шкіл та садочків, ремонт тротуарів, водопостачання та каналізація.

•    Діяльністю Президента Зеленського задоволені 25%, не задоволені – 61%. Роботою Прем’єр-міністр Шмигаля задоволені лише 9%, не задоволені – 63%, не змогли оцінити – 28%. Діяльністю парламенту задоволені 7%, не задоволені – 82% опитаних.

•    Роботою міського голови Білої Церкви Дикого задоволені 66%, не задоволені – 26%. 67% не проти, щоб діючий міський голова знову був обраний на цю посаду. Про необхідність обрання нової особистості говорили 27%.

•    79% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще 7% – вагаються (50/50), 3% – можливо візьмуть участь, 10% – малоймовірно, що голосуватимуть. Відносно вищий рівень передвиборчої мобілізації серед старшої категорії населення.

•    У рейтингу до міської ради лідирує партія «За майбутнє» з рейтингом 40,5% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі – партія «Біла Церква разом», яку готові підтримати 23,6%. За партію «Батьківщина» могли б віддати свої голоси 7,0%, партію «Європейська солідарність» –  6,8%, партію «Слуга народу» – 5,6%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 3,7%. Рейтинг інших політичних сил – нижче 3%. Не визначилися – близько 10%.

•    Серед кандидатів у мери лідером є Геннадій Дикий: 53,6% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 27,8% готові підтримати Миколу Бабенка. Рейтинг інших кандидатів нижче 4%. Не визначились за кого голосуватимуть близько 5% опитаних.

•    Моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього Г.Дикого та інших потенційних кандидатів, діючий мер отримав би перемогу. У парі з М.Бабенком з результатом – 60% проти 31%, у парі з Д.Киришуном – 68% проти 9%.

Аудиторія: мешканці Білоцерківської ОТГ  від 18 років і старші . Вибірка репрезентативна за віком, статтю.  Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 25-26 вересня 2020 р.

Джерело

COVID-19 Live