fbpx

Відбулася конференція облорганізації партії “Команда Симчишина”, де висунули кандидатів у депутати до Хмельницької міської, обласної та районних рад 

Відбулася конференція Хмельницької обласної організації партії “Команда Симчишина”, де висунули кандидатів у депутати до Хмельницької міської, обласної та районних рад на місцеві вибори, передає Depo.Хмельницький.

Найпровокативніше з усього, що відбулося, як кажуть, це – присутність серед потенційник кандидатів Симчишина. Правда, не чинного міського голови, а його брата. Про існування кревного родича в місцевому політикумі нічого не відомо. За інсайдерською інформацією старший брат Олександра Симчишина живе і працює в Києві.

Такий політтехнічний хід може спрацювати на користь мера, адже на ініціали виборці рідко звертають увагу, та й таку маніпуляцію часто застосовують під час голосувань. 

Представляючи на конференції свій список, у політсилі говорили, що зібрали людей з абсолютно різних сфер діяльності: депутатів різних рівнів рад, лікарів, науковців, волонтерів, активістів, підприємців, колишніх військовослужбовців, комунальників, освітян, заступників Хмельницького міського голови, юристів, студентів.

“Зміни, що розпочались у Хмельницькому в 2015 році повинні бути продовжені. Саме тому, політична партія “Команда Симчишина” висунула кандидатів до міських рад та буде брати участь у чергових місцевих виборах”, – озвучив свої думки Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, який також бере участь у перегонах, правда від ВО “Свобода”.

Нагадаємо, пару днів тому Всеукраїнське об’єднання “Свобода” оприлюднила перелік кандидатів на місцеві вибори 25 жовтня.

Джерело

COVID-19 Live