fbpx

Носіння маски під час тренувань може бути незручним, але нове дослідження повинно запевнити відвідувачів тренажерних залів, що носіння маски не представляє реальних ризиків для здоров’я.

Про це розповідає видання HealthDay.

“Ми виявили, що безпечно працювати на піку фізичних навантажень як у масці N95, так і в тканинній масці”, – сказав перший автор дослідження, доктор Метью Камперт з Клівлендської клініки.

Його команда спостерігала за 20 здоровими людьми із середнім віком 37 років, які бігли на біговій доріжці до піку виснаження, маючи одягнуту маску N95, тканинну маску та без маски.

Жоден з учасників не мав жодних проблем із безпекою під час тренувань у будь-якому з типів масок, а моніторинг не виявив ненормальних серцевих ритмів або небезпечних перепадів кисню.

Основна причина, через яку учасники зупиняли біг — дискомфорт від одягнутої маски.

Камперт зазначив, що дослідження не включало людей з хронічними захворюваннями або проблемами із серцем або легенями, і рекомендує людям, які мають хронічні або тривалі захворювання, поговорити зі своїм лікарем про вправи з маскою або без неї.

За твердженням Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), люди, які повністю вакциновані проти COVID-19, можуть займатися в приміщенні без маски.

“Якщо вони не були щеплені, вони повинні продовжувати носити маску для власної безпеки, але тим, хто щеплений, вони не зобов’язані носити маску, і це не рекомендується CDC на даний момент”, – сказал Камперт.

Джерело

COVID-19 Live