fbpx

Загалом, більше американців схвалює (47%), ніж не схвалює (39%) відповідь адміністрації Байдена на вторгнення Росії в Україну, тоді як 13% кажуть, що не впевнені.

На діаграмі видно великий розрив у поглядах на реакцію адміністрації Байдена на вторгнення Росії в Україну

Здебільшого моделі поглядів на те, як адміністрація реагує на російське вторгнення, подібні до поглядів на загальну роботу Байдена.

Демократи та сторонники демократів здебільшого схвалюють реакцію адміністрації на російське вторгнення (69% схвалюють), тоді як республіканці та республіканці переважно не схвалюють (67% не схвалюють).

Серед демографічних груп чорні дорослі, швидше за все, схвалюють реакцію адміністрації на вторгнення Росії в Україну: 57% схвалюють, 20% не схвалюють. Дорослі латиноамериканці та азіати, швидше за все, схвалюють, ніж не схвалюють відповідь адміністрації Байдена, тоді як білі дорослі розділилися (45% схвалюють, 44% не схвалюють).

Існують також освітні розбіжності у поглядах на реакцію адміністрації Байдена на російське вторгнення. Майже шість з десяти (57%) тих, хто має принаймні чотирирічну освіту в коледжі, схвалюють відповідь адміністрації, порівняно з 42% тих, хто не закінчив коледж.

Існує кореляція між загальним рейтингом роботи Байдена та поглядами на реакцію його адміністрації на російське вторгнення в Україну. Серед тих, хто не схвалює роботу Байдена, більшість (63%) не схвалює реакцію адміністрації в Україні; досі 22% схвалюють і 14% не впевнені. Серед 43% громадськості, яка схвалює загальну роботу Байдена, дуже мало (лише 9%) не схвалює реакцію адміністрації на вторгнення, тоді як 11% не впевнені, а 79% схвалюють.

Джерело

COVID-19 Live