fbpx
  • Протягом останніх кількох днів світовий ринок криптовалют впав.
  • Опитування Twitter показує, що більшість користувачів криптовалют хочуть, щоб ціна була ще нижче.
  • Це пов’язано з тим, що користувачі вважають, що це правильний час, щоб купити більше криптовалют.

Глобальна тенденція ринку криптовалют переживає злети і падіння, з невеликим послабленням щодо деяких монет минулого дня. Хоча деякі монети були червоними, деякі користувачі криптовалют не мають наміру купувати їх зараз.

Опитування в Twitter Ларка Девіса, фінансового педагога, показує, що майже 33,3% більшості криптовалютних HODLers чекають, коли ринок знову впаде. Таким чином, вони з нетерпінням чекають покупки криптовалют за низькою ставкою.

У деталях, близько 28% користувачів криптовалют мають спокусу купити кілька криптовалют, тоді як 20,4% бажають придбати багато. Це опитування Twitter проводилося протягом останніх двох днів, коли світовий ринок криптовалют впав через значне падіння цін на такі монети, як BTC, ETH, ADA, XRP, SOL тощо.

Однак, навпаки, деякі з цих монет від вчорашнього дня мали зелений прапор. Аналізуючи сьогодні ціни на криптовалюту, монети, такі як BTC (0,09%), XRP (0,62%), AVAX (0,52%), DOGE (0,36%) і SHIB (0,07%), за минулу годину помітили деякі стрибки. .

Примітно, що Shiba Inu перебуває на лінії тренду, незважаючи на зниження ринку раніше. За минулу добу він зріс приблизно на 22%, особливо через його лістинг на фінансовій біржі Robinhood.

З січня 2022 року на світовому ринку спостерігається незначна підтримка лінії тренду, при цьому курс BTC непостійно рухається вперед. Останнє падіння криптовалют вплинуло на цю тенденцію, і аналітики очікують подальших сплесків у майбутньому. Зокрема, такий сплеск може статися, коли монети хвалять бізнес-магнати.

Джерело

COVID-19 Live