fbpx
Фото: прес-служба МВС | Українці позитивно оцінюють роботу МВС після відставки Арсена Авакова

Більшість респондентів нічого не знають про нинішнього виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. При цьому роботу загиблого Дениса Монастирського українці оцінили здебільшого позитивно.

Міністерство внутрішніх справ України після відставки Арсена Авакова з посади голови відомства почало працювати краще. Такої думки дотримуються понад 50% опитаних Active Group за допомогою онлайн-панелі SunFlower Sociology, повідомляється на сайті компанії.

Так, 23,5% респондентів відповіли, що МВС під управлінням Дениса Монастирського з 16 липня 2021 року по 18 січня 2023 року почало працювати краще.

Ще 29,6% опитаних відповіли, що відомство почало працювати швидше краще, ніж гірше, 39% українців вагалися з відповіддю. При цьому 2,3% людей сказали, що робота відомства за вказаний період не покращилась, ще 5,6% вважають, що швидше не покращилася.

опитування мвд монастирський
Результати опитування українців

Водночас більшість українців не володіють інформацією про виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. Так, 62,3% опитаних категорично заявили, що нічого не знають про нього, 18,2% респондентів не могли щось сказати з цього приводу. При цьому 14,4% українців знають про нього та оцінюють його діяльність позитивно, а 5,1% опитаних знають про Клименка, але відгукуються про його діяльність негативно.

опитування МВС
Респонденти не володіють інформацією про Ігоря Клименка

Збір громадської думки відбувався в Україні 21 січня. Вибірка становила 600 анкет, заповнених громадянами віком від 18 років.

Нагадаємо, вранці 18 січня у Броварах під Києвом розбився гелікоптер із топчиновниками Міністерства внутрішніх справ України. В авіакатастрофі загинули міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник голови МВС Євген Єнін та державний секретар відомства Юрій Лубкович, які перебували на борту.

У той же день Кабмін ухвалив рішення щодо призначення начальника Національної поліції Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ. Уряд поклав на нього обов’язки голови МВС.

#Аваков #МВС #відставка

Джерело

COVID-19 Live