fbpx

Аналітична компанія Opensignal провела дослідження швидкості передачі даних у смартфонів з використанням 5G-мереж. Виявилося, що кращу продуктивність продемонстрували смартфони на Android. Тоді як iPhone дванадцятої серії не вдалося увійти навіть в топ-25.

За результатами дослідження, кращих результатів добилася Samsung. Лідером рейтингу став Galaxy S21 5G з результатом в 56 Мбіт/с. Він випередив найближчого конкурента на 6,2 Мбіт/с. Крім цього, в топ-25 увійшли ще 14 пристроїв виробника. У перелік найшвидших пристроїв в 5G-мережах також увійшли смартфони від LG, OnePlus, TCL, Motorola та Google. Останнє місце в рейтингу зайняв LG Velvet 5G з показником в 37,8 Мбіт/с.

Apple не вдалося наблизитися до лідерів списку. За даними аналітиків, кращий результат продемонстрував iPhone 12 Pro — 36,9 Мбіт/с. Він обійшов за швидкістю старшу версію iPhone 12 Pro Max на 0,7 Мбіт/с.

Як відзначають експерти, Apple забезпечила найбільший приріст швидкості зв’язку при переході з 4G на 5G — у 2,3 раза. Це пов’язано з тим, що компанія відставала за швидкісними показниками й в попередньому поколінні мереж. Середня швидкість iPhone в 4G-мережах склала 18,9 Мбіт/с. Для порівняння, у LG цей показник досягає 28,9 Мбіт/с.
 
 

Дослідник Ян Фогг (Ian Fogg) пояснив, що причина полягає у відсутності досвіду компанії в розвитку 5G. Samsung Galaxy S21 є третім поколінням смартфонів з 5G-зв’язком, в той час, як iPhone 12 — перша серія з підтримкою мереж нового покоління.

Джерело

COVID-19 Live