fbpx

Як часто ви думаєте про те, яку їжу ви їсте? Чи знаєте ви, що овочі потрібно їсти щодня? Скільки цукру та солі потрібно споживати дитині? Щоб відповісти на ці питання Gradus Research провели дослідження методом самозаповнення анкет у мобільному додатку, аби зрозуміти, як харчуються українці.

Результати вражають.

Ми їмо все, що подобається, не обмежуючи себе окремими харчовими продуктами, – так відповіли 45,5% наших співгромадян.

Що цікаво, цей відсоток майже ідентичний для всіх вікових груп. Ще 12% українців зовсім не змогли відповісти на запитання щодо їхніх звичок у харчуванні, що ще раз доводить – люди не стежать за його якістю.

Примітно, що у західних регіонах та Києві цей відсоток становить 5,1–5,9, а в центральних та північних – 19–22,9.Реклама

Дані опитування особливо пригнічують з огляду на те, що лише 7,5% українців не купують соуси, майонез, ковбасні вироби та продукти швидкого приготування. Також вони зазначають, що споживають багато овочів. Трохи більше (13,2%) таких людей у віці від 55 до 60 років.

Хоч би якою сумною не була статистика, надія є. 34,9% українців відповіли, що стежать за своїм раціоном, але іноді, у свята, можуть собі дозволити з’їсти піцу, салат з майонезом або шматочок торта.

Джерело

COVID-19 Live