fbpx

Нове дослідження, опубліковане в National Library of Medicine, дослідило взаємозв’язок між фізичними навантаженнями і спиртними напоями.

Дослідження показало, що люди, які регулярно тренуються, знаходяться в чудовій аеробної формі, тому завдяки підвищеному метаболізму можуть випивати більше алкоголю.

У дослідженні взяли участь 40 000 дорослих американців. Виявилося, що фізично активні здорові чоловіки і жінки більш ніж в два рази частіше споживають алкоголь, в порівнянні з їх однолітками, які не знаходяться у відмінній формі, але й удвічі більше проводять часу в тренажерних залах.

Результати цього дослідження доповнюють обсяг доказів на основі попередніх наукових робіт про те, що фізичні навантаження і алкоголь впливають на здоров’я людей.

Результати цього дослідження переконливо свідчать про те, що споживання алкоголю та фізичні вправи позитивно пов’язані, і що ця кореляція зберігається навіть при великому вживанні алкоголю.

Згідно з цими дослідженнями, кореляція між різними способами підтримувати здоров’я вказує на розробку додаткових програм, які можуть стосуватися загального покращення способу життя. Більше того, дослідники припускають, що лікарі первинної ланки можуть ідентифікувати осіб з різними типами ризикованої поведінки, просто дослідивши один поведінковий фактор ризику.

Результати цього дослідження сигналізують про необхідність незалежних стратегій, що стосуються конкретної поведінки. Клініцисти та спеціалісти зі зміцнення здоров’я мають бути обережними та враховувати ці нові знання під час скринінгу поведінки, яка загрожує здоров’ю.

Наприклад, якщо врахувати лише рівень фізичної активності пацієнтів та, можливо, дієту, то не буде враховано потенційних проблем із вживанням алкоголю, які можна було б виявити та вилікувати.

Фізично активні люди, які вживають алкоголь, часто мають «здоровий вигляд», оскільки візуальні та медичні наслідки вживання алкоголю іноді непомітні. Це може призвести до невиявлених проблем, пов’язаних з алкоголем, із критичними наслідками для людини

Джерело

COVID-19 Live