fbpx

Лише 13% українок мають намір залишити країну через удари по енергетичній інфраструктурі

Лише 13% мешканок Харківської, Вінницької, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської та Житомирської областей планують переїзд з України через ракетні удари по енергетичній інфраструктурі.

Про це свідчить опитування Аналітичного центру міжнародної компанії з працевлаштування Gremi Personal.

“67% респонденток кажуть, що попри все взимку лишатимуться в межах України. У той час 20% говорять, що не планують переїзд, але якщо проблеми з опаленням, світлом чи водою матимуть довгостроковий характер,  будуть вимушені тимчасово переїхати  за кордон. 13% опитуваних припадає на тих, хто вже планує переїзд, аби повернутися навесні“, – йдеться у повідомленні Центру.

Зазначають, що зараз ситуація з міграцією радикально не змінилась.

“Цікаво, що дуже багато українців, які зараз шукають роботу у Польщі підкреслюють, що шукають саме сезонну роботу, аби найближчим часом повернутися з певним грошовим запасом в Україну» – говорить Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутації Gremi Personal.

У опитуванні брали участь мешканки областей, які найбільше постраждали від обстрілів критичної інфраструктури, а саме: Харківської, Вінницької, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської та Житомирської.

Методом електронного анкетування в опитуванні взяли участь 1250 жінок, віком від 18 до 65 років.

Додамо, що згідно даних прикордонної служби, з 24 лютого по теперішній час з Польщі до України перетнули кордон понад 5 млн людей. У той час уповноважений уряду Польщі у справах біженців Павел Шефернакер нещодавно заявив, що кордон щодня перетинають приблизно 22-23 тисячі. людей, з яких заяви про те, що вони є біженцями, становлять лише 5%.  До прикладу, у середині серпня щодня перетинало кордон так само 22 тис українців. Тож це є підтвердженням відсутності масової міграції.

Нагадаємо, Польща очікує взимку до 800 тисяч біженців з України.

Для українців у Чорногорії готують безкоштовне житло. Воно буде надане найбільш вразливим категоріям населення.

А чотири міста Німеччини більше не прийматимуть біженців з України.

#жінки #Україна #війна #еміграція

Джерело

COVID-19 Live