fbpx

Ми раді повідомити, що Екологічна Альтернатива офіційно бере участь у виборах до Київради. На конференції Київської міської партійної організації було затверджено список кандидатів, а також визначено Єгора Фірсова кандидатом на посаду мера Києва від партії Екологічна Альтернатива.

Ми йдемо у Київраду з одною метою: зробити Київ комфортним та екологічно безпечним містом. Київ сьогодні не може претендувати на звання європейської столиці за цілою низкою причин. І одна з основних, якщо не головна – це стан довкілля. В межах міста, як і раніше, працюють брудні, небезпечні підприємства, кількість стихійних звалищ продовжує зростати щодня, водні ресурси кинуті напризволяще підприємствам-забруднювачам, а про чисту воду з-під крану годі й мріяти.

В нашій команді лише ідейні та прогресивні, лише люди, які справді живуть своєю справою: природозахисники, зоозахисники, урбаністи, журналісти та просто небайдужі кияни.

Знайомтеся з нашою першою десяткою:

1. Єгор Фірсов – народний депутат 7 та 8 скликань, екс-голова Держекоінспекції
2. Денис Казанський – журналіст, блогер, член Мінської ТКГ
3. Катерина Сорока – юрист, співзасновниця ГО “Єдина Планета”, зоозахисниця
4. Павло Вишебаба – Голова ГО “Єдина Планета”, координатор кампанії ХутроOFF та засновник першого веганського кафе в Україні
5. Юлія Петренко – зоозахисниця, творець Благодійного фонду “Маленькі серця”, ініціатор в найбільшій волонтерської команді України “Хвостатий четвер”
6. Андрій Помазанов – народний депутат 8 скликання, юрист, автор законопроекту “Про заборону виробництва хутрових виробів на території України”
7. Сергій Волков – екс-голова Держекоінспекції Столичного округу, експерт з управління відходами
8. Анастасія Загоруйчик – політолог, координатор міжнародних екологічних проектів
9. Тимур Левчук – виконавчий директор ГО “Точка опори ЮА”
10. Олена Казанська – член громадської ініціативи “Kyiv Green City”

Джерело

COVID-19 Live