fbpx

Дослідники кажуть, що результати є доказом негативної реакції на збільшення популярності жіночого спорту після Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні та Чемпіонату світу з футболу серед жінок у 2015 році.

Згідно з новими дослідженнями, дошки оголошень футбольних фанатів рясніють «відверто женоненавистницьким» ставленням до жіночого спорту серед прихильників-чоловіків.

Дослідження Даремського університету показало, що, хоча прогресивні погляди були «сильно представлені», вони «не так поширені, як ворожі та сексистські погляди».

Дослідники припускають, що це є доказом негативної реакції на збільшення популярності жіночого спорту після Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні та Чемпіонату світу з футболу серед жінок у 2015 році.

Провідний автор доктор Стейсі Поуп з Департаменту спорту та фізичних вправ Даремського університету сказала: «Наше дослідження показало, що ставлення до жінок у спорті до певної міри змінюється з більш прогресивним ставленням.

«Однак результати також відображають патріархальне суспільство, в якому поширюється мізогінія.

Фото ведучої BBC Алекса Скотта від 14.04.21, яка сказала, що "пишається моїм акцентом" після того, як колишній міністр праці та колишній член Палати лордів Дігбі Джонс розкритикував її вимову.  Скотт відповіла, що вона пишається тим, що вона з родини робітничого класу у східному Лондоні.  Дата випуску: субота, 31 липня 2021 року.
У серпні 2018 року Алекс Скотт стала першою жінкою-експертом на Sky Sports

«Були численні приклади чоловіків з усіх вікових груп, які демонстрували вкрай сексистські та мізогінські настрої».

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ФУТБОЛ

Виходячи з відповідей на відкриті запитання в опитуванні, шанувальників можна було б розділити на три групи, які демонстрували прогресивну маскулінність, явну жоненавісницьку маскулінність або приховану жоненавісничну маскулінність.

Чоловіки з прогресивним настроєм продемонстрували рішучу підтримку рівності у висвітленні жіночого спорту в ЗМІ, і багато хто сказав, що Чемпіонат світу з футболу серед жінок у 2015 році став позитивним поворотним моментом.

Вболівальники, які відверто жоненависницькі ставилися до жіночого спорту, вважали його гіршим від чоловічого, особливо по відношенню до футболу.

Дехто сказав, що жінки взагалі не повинні займатися спортом, а якщо і займалися, то в «жіночих» видах спорту, таких як легка атлетика.

Була також крайня ворожість щодо збільшення висвітлення жіночого спорту в ЗМІ, що розглядалося як «позитивна дискримінація» або «комп’ютерна нісенітниця».

Збільшення висвітлення жіночого спорту в ЗМІ для деяких є «видимою загрозою».

Остання група вболівальників, які були в меншості, публічно висловлювала прогресивне ставлення, але в більш приватні моменти виявляла жоненависницькі погляди.

Співавтор Джон Вільямс з Університету Лестера сказав: «Збільшення висвітлення жіночого спорту в ЗМІ як на ВВС, так і на каналах за підпискою було відкрито підтримане деякими чоловіками.

Але для інших це також чітко представляє видиму загрозу — атаку на футбол як арену для «роблення» маскулінності».

Дослідження, яке фінансується Радою з питань мистецтв і гуманітарних наук (AHRC), опубліковане в академічному журналі Sociology і проводилося Даремським університетом з дослідниками з Університету Лестера та Університету Південної Австралії.

У ньому було опитано 1950 футбольних вболівальників-чоловіків, які відповіли на заклик до учасників на 150 британських онлайн-форумах.

Джерело

COVID-19 Live