fbpx

Опитування Latinobarometer показало, що уряди Путіна та Сі Цзіньпіна мають менше 20% позитивних зображень порівняно з 47% у США та 43% у Німеччині

Опитування «Що Латинська Америка думає про Європейський Союз?» виявлено, що Росія та Китай очолюють рейтинг негативного іміджу серед жителів регіону: лише 17% бачать Росію позитивно, а 19% позитивно бачать Китай.

З іншого боку, США та Європейський Союз, особливо Німеччина, займають видатні позиції та отримують найкращі думки серед опитаних: США мають 47% позитивного іміджу, а Німеччина – 43%.

Мексика та Болівія – країни, які найкраще посідають Росію та Китай, але ні в якому разі вони не досягають 30 відсотків. А респонденти з Бразилії та Уругваю – це ті, хто висловив найбільшу неприйняття.

В Аргентиніпозитивний імідж Німеччини зростає до 50%, а США – до 32%. Тоді як лише 12% бачать Китай позитивно, а 16% бачать Росію позитивно.

У Латинській Америці демократія ототожнюється з ключовими країнами Північної Атлантики. Зашкалою від 1 до 10, де 1 – «не демократія», а 10 – «повна демократія», США та Франція набрали 7,7, Німеччина 7,5, Росія 5,1, а Китай лише 4 бали.

Аналогічнийсценарій представлений моделями розвитку, де переважні – із Заходу: 44% обрали США, 41% обрали Німеччину, 31% Японію, 29% Китай і 15% Росію. І якщо взяти лише європейський контекст, то найбільш обраним, з 41%, є Німеччина.

Опитування показує, що Китай та США розглядаються як найбільш економічно впливові країни, але саме з країнами Європи респонденти воліють зв’язуватися з. Насправді культура, турбота про навколишнє середовище та захист прав людини є одними з питань, які латиноамериканці пов’язують з Європейським Союзом.

Дослідження також показує, що існує регіональний консенсус щодо двох пріоритетних глобальних проблем: крайньої бідності (73%) та зміни клімату (71%). Далівідбуваються порушення прав людини (65%), пандемії (60%), міграції та біженців (45%), криза демократій (44%) та борг країн (33%).

Роботу проводив опитатор Latinobarómetro на прохання Фонду Фрідріха Еберта Стіфтунг та журналу «Нове суспільство/Діалог та Група Миру», і стосується таких аспектів, як демократія, модель розвитку та економічний вплив.

Дослідження базувалося на репрезентативній вибірці населення десяти країн Латинської Америки (із середнім представництвом 87%). Закраїною було проведено 1200 інтерв’ю, а квоти розглядалися за статтю, віком, навчанням, соціальним прошарком та регіоном. Дані були зібрані за допомогою онлайн-опитування дорослих із середньою або вищою освітою іспанською та португальською мовами.

Джерело

COVID-19 Live