fbpx

Чотири політичні партії подолали б 5-відсотковий бар’єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку липня, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” протягом 30 червня – 3 липня 2021 року.

Так, рейтинг партій, які точно пройшли б до ВР, очолює “Слуга народу”, за яку готові проголосувати 24,9% респондентів, які визначилися з вибором.

До парламенту також проходять політична партія “Європейська солідарність”, яку готові підтримати 13,5% українців, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,8% та Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 12,3%.

До партій, рейтинг яких перебуває на рівні статистичної похибки, увійшли “Сила і честь”, яку готові підтримати 4,8% українців, “Радикальна партія” – 4,7%, партія “Українська стратегія Гройсмана” – 4,5%, “Наші” – 4,3%, “УДАР Віталія Кличка” – 4,1%, “Партія Шарія” – 3,7%. Рейтинг інших політичних сил – менше ніж 3%.

Соціологічне дослідження проводили на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Криму та ОРДЛО. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера було опитано 2500 респондентів від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%. Терміни проведення 30 червня – 3 липня 2021 року.

Джерело

COVID-19 Live