fbpx

14 жовтня 2022 року Харківський IT Кластер на чолі з Ольгою Шаповал узяв участь у ЄСSmart Communities: EU meets Ukraine у Брюсселі. Захід є унікальним майданчиком для всебічного огляду практичних можливостей українського малого та середнього технологічного бізнесу.

Зокрема на заході обговорювалися програми ЄС та можливості приєднання IT-компаній до партнерств на європейських ринках в умовах прискорення темпів цифрової трансформації.

 Разом із Ольгою Шаповал до заходу долучилися Lead Marketing Specialist з GlobalLogic Ukraine Елліна Мединська та професор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Ірина Золотарьова.

Під час стратегічної сесії представники українських та європейських підприємств і спільнот обговорювали спільні рішення для технологічного бізнесу, розглядали нові партнерства. Одним із важливих інструментів розвитку для IT-сектору став обмін інформацією щодо реальних ринків та виходу на них.

ЄСSmart Communities: EU meets Ukraine — це практична можливість побудувати процес ефективної цифрової трансформації силами технологічного бізнесу України, сприяння справедливій та конкурентоспроможній політиці для малого та середнього smart-бізнесу.

Kharkiv IT Cluster завжди є бустером у розширенні міжнародного співробітництва для технологічного бізнесу та пошуці реальних можливостей для партнерства. Приєднуйся до спільноти Харківського IT Кластеру, щоб стати частиною великих «розумних» змін у суспільстві.

#KharkivITCluster #ЄСSmartCommunities

Джерело

COVID-19 Live