fbpx

Чверть американців, які знають про вторгнення Росії в Україну, вжили заходів для підтримки України, включаючи пожертви на благодійність або інші форми економічної підтримки, свідчить опитування Fidelity Charitable .

На основі опитування 1006 дорослих, проведеного 9 березня 2022 року, результати показали, що з видів підтримки, яку надають американці, 54% пожертвували некомерційній організації; 26% дали безпосередньо постраждалим особам або сім’ям; а 79% брали участь в іншій формі економічної підтримки (наприклад, підтримка українського бізнесу). 

Згідно з опитуванням, респонденти в першу чергу стурбовані негайними гуманітарними потребами, пов’язаними з кризою. При цьому респонденти вказують на медичну підтримку (60%), проблеми дітей (58%) та короткострокову гуманітарну допомогу (52%) як сфери інтересів. 

Довгострокові потреби наразі є другорядною проблемою, оскільки 33% респондентів вказали, що відбудова України є пріоритетом. Далі йдуть економічні можливості для біженців (30%), психічне здоров’я (28%) і зміцнення демократії (19%). 

З тих, хто не зробив пожертву, дві третини вказують, що вони зроблять або можуть зробити пожертву протягом наступних кількох тижнів, при цьому головне хвилювання щодо пожертв, зокрема те, що вони можуть не досягти цільових одержувачів (29%), бажаючи знати, як пожертвування будуть використовуватися (26%).

Джерело

COVID-19 Live