fbpx

Чоловіки нерідко є більш практичними, ніж представниці прекрасної статі. В результаті вони найбільше цінують в роботі саме заробітну плату, а також додаткові премії. Жінок же, згідно з останніми опитуваннями, більшою мірою турбує результат їхньої праці.

Чоловіки зазвичай чинять більш практично, ніж жінки. Крім цього саме сильна половина людства зазвичай несе основну відповідальність за матеріальну складову в сім’ї. Не дивно, що, згідно з останніми опитуваннями, чоловіки вважають найбільш важливим у своїй роботі — це рівень заробітної плати та отримання бонусів. Водночас жінок хвилює досягнутий ними в процесі праці результат, інформує Ukr.Media.

Чоловіки повинні бути здобувачами

Найчастіше в сім’ї за матеріальну складову відповідають саме представники сильної половини людства. Ймовірно, саме з цієї причини чоловіки частіше, ніж жінки, в рамках соціологічних досліджень відповідають, що для них в роботі найголовніше — це рівень заробітку, а найприємнішими днями є ті, коли їм нарахували ту чи іншу надбавку.

У жінок спостерігається абсолютно інша картина. Представниці прекрасної половини людства основним у своїй професійній діяльності вважають досягнення бажаного результату праці.

Цікаве соціологічне дослідження

Основною тематикою опитування стали різні моменти, що стосуються повсякденної праці. Соціологічне дослідження охопило всі регіони країни. У ньому взяли участь понад 1600 респондентів у віці старше 18 років.

На думку 6% опитаних, кожен день є по-своєму прекрасним. При цьому 25% респондентів взагалі не змогли згадати жодного радісного дня протягом останнього року. Серед цікавих відповідей на питання про кращі трудові будні зустрічаються дні народження в колі колег, корпоративи, приміщення фото на дошці пошани, а також вручення тих чи інших пам’ятних подарунків, що відзначають високу роль співробітника для організації.

Проведене дослідження допоможе роботодавцям, бо дозволить сконцентруватися на наданні майбутнім колегам максимально цікавих для них бонусів.

Джерело

COVID-19 Live