fbpx

Більша частина працівників Укрзалізниці, а саме 152 тис. із колективу у 234 тис. залізничників, знаходяться на робочих місцях. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час брифінгу у п’ятницю, 13 травня, повідомляє Rail.insider із посиланням на пресслужбу компанії.

«Ще невелика кількість – 2,4 тис. – працюють дистанційно. Понад 29 тис. у простої, вони або на тимчасово окупованих територіях, або не хочуть виїжджати до місць, де їм пропонують роботу. Вони отримують 2/3 окладу. Із 13 тис. припинені трудові договори або вони знаходяться у відпустках без збереження заробітної плати, лишилися на тимчасово окупованих територіях», — зазначив Олександр Камишін. Він не розповів про стан справ із виплатами заробітних плат робітникам, що продовжують працювати, та причини їхньої затримки.

Разом із тим, керівник повідомив, що до лав Збройних Сил України вступили 6,5 тис. працівників, ще 800 поповнили ряди Територіальної оборони.

На жаль, із 9 тис. залізничників втрачено зв’язок.

Станом на 13 травня, за інформацією голови правління УЗ, вбито 130 працівників компанії, 167 поранені, 3 знаходяться у полоні. Напочатку травня, у чатботі «Букса. Помічник залізничника» повідомлялося, що від дати широкомасштабного вторгнення російської армії в Україну 24 лютого внаслідок обстрілів загинули орієнтовно 140 залізничників, ще 120 працівників компанії отримали поранення.

Джерело

COVID-19 Live