fbpx

Вартість авіарейсів зростала та зменшувалася відповідно до змін попиту на подорожі під час пандемії коронавірусу. З надією на більш вдалий рік для міжнародних свят у 2022 році, коли для вас найдешевший час для бронювання авіаквитків?

Під час пандемії COVID-19 обмеження на поїздки , що постійно змінюються, призводили до того, що часом попит на авіаквитки різко падав. В результаті коливання попиту ціни зросли, а потім і впали.

Незважаючи на те, що поточні обмеження змінюються в усьому світі після збільшення кількості випадків через варіант Omicron, є певна надія, що 2022 рік буде набагато успішнішим для закордонних подорожей, ніж два попередні.

Прагнучи допомогти мандрівникам придбати найвигідніші авіаквитки, Expedia вже сьомий рік співпрацює з Airlines Reporting Corporation (ARC), щоб допомогти клієнтам заощадити гроші.

Згідно з даними ARC, середні ціни на квитки (ATP), авіаквитки досягли найнижчого рівня в грудні 2020 року та січні 2021 року, хоча у міру зростання довіри до подорожей та стабільного зростання попиту, особливо влітку, ціни на квитки почали знижуватися. нормалізуватися до допандемічного рівня.

У 2021 році АТП для міжнародних рейсів також неухильно зростали, однак вони залишаються приблизно на 15 відсотків нижчими, ніж у 2019 році.

За словами експертів з Expedia: «Знати, на який день бронювати, скільки наперед і в який день подорожувати – це ключ до розблокування заощаджень».

Коли найдешевше бронювати авіаквиток?

Згідно з дослідженнями, найкращий час для поїздки залежить як від того, наскільки наперед ви бронюєте рейс, так і від дня тижня, який ви обираєте, щоб забезпечити свій рейс.

Аналіз показує, що для внутрішніх рейсів британці почали бронювати свої поїздки ще завчасно.

Expedia стверджує: «Частка рейсів, заброньованих за дев’ять і більше тижнів наперед, зросла з середнього 20 відсотків у 2019 році до 25 відсотків у 2021 році».

Виходячи з моделі попиту та пропозиції, вам, швидше за все, доведеться бронювати до цього вікна, щоб отримати найнижчі ціни.

Те саме стосується міжнародних рейсів, які, як свідчать дані, бронюються ще наперед.

Expedia повідомляє: «Частка рейсів, заброньованих на дев’ять і більше тижнів наперед, зросла з середнього 40 відсотків у 2019 році до 45 відсотків у 2020 році та 50 відсотків у 2021 році.

Дані також показали найкращі дні тижня для бронювання авіаквитків.

За даними Expedia і ARC, ідеальний день для бронювання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів – неділя.

Таким чином, наприклад, британці можуть заощадити до 20 відсотків на внутрішніх рейсах і 15 відсотків на міжнародних.

В обох випадках мандрівникам слід уникати покупки авіаквитків у п’ятницю.

Норми провозу багажу для деяких авіакомпаній
Норми провезення багажу в деяких популярних авіакомпаніях.

Який день тижня найдешевший для подорожі?

Згідно з дослідженням, ідеальний день для початку внутрішньої подорожі – п’ятниця, коли клієнти можуть заощадити приблизно 20 відсотків.

Однак Expedia попереджає, що мандрівникам слід уникати поїздок у вівторок, коли витрати можуть бути вищими.

Аналогічно, найкращий день тижня для міжнародного польоту – п’ятниця, де можна заощадити близько 10 відсотків.

У середу мандрівники можуть зіткнутися з більшими витратами.

Який місяць найдешевший для подорожі?

Згідно з Expedia: «Мандрівники, які планують свої подорожі на 2022 рік, також можуть отримати величезну економію, будучи гнучкими та вибираючи правильний місяць для подорожі».

Для внутрішніх рейсів ідеальним місяцем для вильоту є листопад, де мандрівники можуть заощадити до 45 відсотків у порівнянні з подорожами в березні.

Однак для міжнародних рейсів вересень пропонує кращу економію.

Переліт у вересні означає, що клієнти можуть заощадити майже 40 відсотків у порівнянні з польотами в грудні.

Джерело

COVID-19 Live