fbpx

У дослідницькій компанії Morgan Stanley провели дослідження обсягу та порівняли час прослуховування радіо зі споживанням потокової музики.

Дослідження показує, що 36% американців слухають радіомовлення AM/FM, за ними йдуть 11%, які слухають супутникове радіо компанії SiriusXM. iHeartRadio зафіксував лише часткове прослуховування близько 2% у дослідженні Morgan Stanley.

Серед сервісів потокової передачі музики Pandora (6%), Spotify (10%) і Apple Music (4%).

Відеосервіс Youtube, який містить багато годин музики, набрав 12% часу прослуховування.

Частка прослуховування SiriusXM зросла після рекламного бліцу за останні кілька місяців, тоді як основні музичні сервіси трохи впали.

Найвагомішим результатом дослідження, спрямованого на заохочення інвестицій, є невідповідність вікових груп.

Старші люди старше 65 років слухають музику переважно (57%) на радіо, а молодші у віці 18-29 років проводять лише 14% свого часу, слухаючи радіо.

Згідно з дослідженням американської фінансової компанії, TSL зменшується для радіомовлення та зростає для Youtube і Spotify.

Незважаючи на встановлений додаток Apple Music у всіх iPhone, прослуховування його ще не досягло критичної маси.

Ситуація в Австралії сильно відрізняється від Америки. В Австралії немає супутникового радіо, але є цифрове наземне радіо (DAB+), що дозволило радіомовлення збільшити частку в сегменті безкоштовного цифрового ефіру та розширити пропозиції форматів ширше, ніж це зробило американське безкоштовне радіо. 

В іншому звіті про споживання музики в США, MRC Data , музична дослідницька компанія, пов’язана з журналом Billboard, повідомляє, що загальне споживання музики зросло на 11,3% протягом 2021 року через триваюче зростання потокового аудіо. 

2021 рік також став «віховим роком для вінілу та споживання музики». 

Джерело

COVID-19 Live