fbpx

5,1% українців особисто проводили операції з криптомонетами та/або
блокчейном.

Такими є дані дослідницької компанії Gradus.
Українці дедалі більше залучаються до світу альтернативних грошей. Більш ніж половина (55,9%) респондентів національної репрезентативної панелі Gradus сказали, що знають про поняття криптовалют, а 5,1% вже особисто проводили операції з криптомонетами та/або блокчейном.

Кожен п’ятий (20,7%) українець 18-24 років хоч раз у своєму житті купував-продав криптовалюту або брав участь в ICO, первинному розміщенні монет.

За оцінкою світової консалтингової компанії TripleA 12,73% мешканців України володіють криптогрошима, при тому що середній світовий рівень у 2021 році становив 3,9%.

“Хоча найпопулярнішим методом збереження та примноження коштів серед українців залишається купівля звичайної валюти (32,6%), покупка криптомонет у нашій країні вже зустрічаються частіше, ніж інвестиції у цінні папери. І, звичайно, нове покоління почувається набагато впевненіше у цій індустрії, оскільки вони з дитинства підключені до світового віртуального простору. Старші люди надають перевагу старим добрим дорогоцінним металам та нерухомості”, — каже засновниця і директорка Gradus Research Євгенія Близнюк.

Переглянути повний звіт можна за посиланням

Джерело

COVID-19 Live