fbpx

Оскільки інфляція зростає, а криптовалюти стають все більш прийнятними як дійсна альтернатива традиційним активам, все більше людей кидаються на підножку, стаючи самі криптоінвесторами. Однією з країн, де ця тенденція найбільш яскраво виражена, є Нігерія, показало дослідження.

Зокрема, останній звіт KuCoin, однієї з провідних криптобірж на ринку, показав, що 33,4 мільйона нігерійців, що становлять 35% населення країни у віці від 18 до 60 років, є або поточними власниками криптовалют, або учасниками. у криптоторгівлі за попередні шість місяців, згідно з прес-релізом, опублікованим 12 квітня.

Крім того, «Into the Cryptoverse Report: Nigeria Edition 2022” розкриває, що 52% криптоінвесторів у Нігерії виділяють більше половини своїх активів на криптовалюти. У той час як шістдесят п’ять відсотків криптоінвесторів роблять фіатні депозити в криптовалюти за допомогою однорангової торгівлі.

Нарешті, 70% нігерійських криптоінвесторів заявили, що планують збільшити свої інвестиції в криптовалюту в наступні шість місяців, «даючи підстави вважати, що впровадження цифрових активів у країні прискорюється», – йдеться у прес-релізі.

Що стоїть за стрімким поширенням криптовалют в Нігерії?

Згідно з дослідженням, існує кілька причин, які пояснюють високі темпи прийняття криптовалют у цій країні.

«Перша – обмежений доступ до доступних фінансових послуг. Хоча її економіка значною мірою залежить від грошових переказів, значна частина її населення не має доступу до банківських рахунків, а переказ грошей повільний і дорогий».

По-друге, рівень життя знизився, а рівень безробіття підвищився, «через поєднання знецінення найри та інфляції товарів і послуг».

«Тому криптовалюти стали альтернативними рішеннями для зберігання та передачі активів», – додається у звіті.

Третя причина – відносно молоде населення Нігерії, що робить країну відкритою для переходу на цифрову економіку.

Тим часом у звіті Міжнародного валютного фонду (МВФ) припускається, що люди в країнах з більшим рівнем корупції частіше використовують криптовалюти в інших країнах, закликаючи до суворішого міжнародного регулювання цифрових активів, як повідомляє Coinphony.

«Псевдонімність криптоактивів (при цьому транзакції вимагають лише цифрових ідентифікаційних даних) робить їх потенційним засобом для незаконних потоків, включаючи потоки доходів від корупції», – пояснюється у звіті МВФ.

Примітно, що в 2021 році Нігерія зайняла 154 місце серед 180 країн, зазначених у Індексі корупції Transparency International, при цьому Південний Судан був найбільш корумпованим на 180 місці, а Данія — найменш корумпованим, першим.

Також варто згадати, що центральний банк Нігерії нещодавно наклав штрафи на чотири банки в країні, зобов’язавши їх виплатити майже 2 мільйони доларів за нібито сприяння криптовалютним транзакціям у 2021 році. Центральний банк Нігерії (CBN) вважає цифрові активи шкідливими для фінансів країни. системи.

Згідно з новим дослідженням, 35% населення Нігерії є криптоінвесторами, як показує нове дослідження, вперше з’явилося на Coinphony.

Джерело

COVID-19 Live