fbpx
Українські військові на дорозі між Лиманом та Ізюмом на Харківщині, ілюстративне фото: AP

31% українців мають в родині тих, хто з початку повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року несли або несуть військову службу у лавах Збройних сил України, територіальної оборони, Нацгвардії або Прикордонної служби.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Gradus Research на замовлення Суспільного.

11,2% респондентів не захотіли відповісти на питання, чи є у їх родинах військові. 57,9% українців водночас наразі не мають у родинах тих, хто служив або служить в армії та інших силових структурах.

Найбільший відсоток тих, в чиїх родинах є українські захисники, серед людей 55-60 років: 38% відсотків. У віковій категорії 18-24 роки 37% респондентів мають у родинах військових.

Щодо поділу за статтю, то 29,4% опитаних чоловіків та 32,3% жінок відповідно мають у родинах захисників або захисниць.

Дещо більший відсоток респондентів мають у родині захисників України у населених пунктах із кількістю жителів менш як 50 тисяч: 31,1% проти 30,8% у містах з більшою кількістю жителів.

Дослідження було проведено 13-14 жовтня 2022 року компанією Gradus Research на замовлення Суспільного і за підтримки BBC Media Action. За допомогою мобільного додатку GRADUS було опитано 1000 респондентів віком 18-60 років по всій Україні, окрім окупованих територій та зон активних бойових дій. Вибірка відображає структуру населення України віком 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та освітою. Похибка дослідження складає 3,1% з довірчим інтервалом 95%.

#ВІЙНА #ЗСУ #АРМІЯ #ВТОРГНЕННЯРОСІЇВУКРАЇНУ #ЛЮДИ #ЖИТТЯ #ПОДІЇ

Джерело

COVID-19 Live