fbpx

У нинішньому кліматі як ніколи важливо підтримувати сильну імунну систему.

Життя може поставити під загрозу наше здоров’я незліченними способами, але у нас є життєво важливий захист від цих загроз – імунна система. Імунна система захищає організм від шкідливих речовин, мікробів і змін клітин, які можуть викликати захворювання. Вона складається з різних органів, клітин і білків.

У нинішньому кліматі як ніколи важливо підтримувати сильну імунну систему.

Як вказується в статті, опублікованій в журналі Institute for Quality and Efficiency in Health Care, без імунної системи у нас не було б можливості боротися з шкідливими речовинами, які потрапляють в наш організм ззовні, або з шкідливими змінами, що відбуваються всередині нашого тіла.

Переживання глобальної пандемії – не єдиний привабливий аргумент для зміцнення нашого імунного захисту. Підтримка сильної імунної системи також може допомогти боротися з хворобливими змінами в організмі, такими як ракові клітини.

Дослідження показують, що ви можете втрутитися, щоб зміцнити свою імунну систему і отримати від цього користь для здоров’я.

Одним з найбільш широко відомих рішень є прийом ехінацеї, також званої пурпурової эхиною.

Ехінацея
Численні дослідження показали, що ця рослина може допомогти вашій імунній системі боротися з інфекціями та вірусами / Pixabay

Стародавній лікувальний засіб на травах, родом з Північної Америки, міститься в таблетках, настоянках, екстрактах і чаях.

Численні дослідження показали, що ця рослина може допомогти вашій імунній системі боротися з інфекціями і вірусами, що може допомогти вам швидше оговтатися від хвороб.

Це одна з причин, чому ехінацею часто використовують для профілактики або лікування застуди.

Огляд 14 досліджень показав, що прийом ехінацеї може знизити ризик розвитку застуди більш ніж на 50 відсотків і скоротити тривалість застуди на півтора дня.

Протиракові властивості

Дослідження в пробірках показали, що екстракти ехінацеї можуть пригнічувати ріст ракових клітин і навіть викликати загибель ракових клітин.

В одному дослідженні в пробірці було показано, що екстракт ехінацеї пурпурової і хікорова кислота (природним чином виявлена в рослинах ехінацеї) викликають загибель ракових клітин.

В іншому дослідженні в пробірці екстракти рослин ехінацеї (Echinacea purpurea, Echinacea angustifolia і Echinacea pallida) вбивали ракові клітини людини з підшлункової залози і товстої кишки, стимулюючи процес, так званий апоптоз або контрольована загибель клітин.

Дослідники вважають, що цей ефект відбувається через імуностимулюючі властивості ехінацеї.

Існували деякі побоювання, що ехінацея може взаємодіяти з традиційними методами лікування раку, такими як доксорубіцин, але нові дослідження не виявили взаємодії.

Загальні поради щодо досягнення довголіття

Ехінацея повинна становити лише частину вашого загального підходу до здорового способу життя, і ваша прихильність здоровому і збалансованому харчуванню – ось що важливо.

За даними NHS, фрукти та овочі є хорошим джерелом вітамінів, мінералів і клітковини, і повинні становити трохи більше третини їжі, яку ви їсте кожен день.

Рекомендується їсти не менше п’яти порцій різних фруктів і овочів щодня.

Є докази того, що люди, які їдять щонайменше п’ять порцій фруктів та овочів на день, мають менший ризик серцевих захворювань, інсульту та деяких видів раку.

Ви також повинні займатися аеробікою середньої інтенсивності по 150 хвилин щотижня, додає Національна служба охорони здоров’я.

Джерело

COVID-19 Live