fbpx

Аналітики Morgan Stanley заявили в записці до інвесторів у липні, що «Рух чайлдфрі, через побоювання щодо зміни клімату, зростає і впливає на рівень народжуваності швидше, ніж будь-яка попередня тенденція у сфері зниження народжуваності».

Щоб підтвердити свій аргумент, вони вказали на опитування, академічні дослідження та дані Google, які показують, що зміна клімату прямо чи опосередковано прискорює зниження рівня народжуваності. 

Дослідники з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі  показали,  що кількість народжених у США знизилася за дев’ять місяців після надзвичайної спеки, тоді як   минулого року дослідження 18 000 пар у Китаї показало, що зміна клімату та, зокрема, забруднення твердими частинками, були пов’язані зі збільшенням на 20%. ймовірність безпліддя.

Звичайно, якби всі перестали мати дітей, то людство зрештою перестало б існувати. Група  антинаталістів вважає, що це має статися , але більшість людей не поділяють цієї точки зору.

Коментар Маска

  • Техномільярдер сказав, що низький рівень народжуваності є «одним із найбільших ризиків для цивілізації».
  • Маск додав, що занадто багато «хороших, розумних людей» вважають, що у світі занадто багато людей, і що населення зростає з-під контролю.

«Людей не вистачає», – сказав Маск під час події Wall Street Journal у понеділок . «Я не можу достатньо точно це обгрунтувати, але людей не вистачає», – сказав він.

Коли його запитали, чи тому у нього так багато дітей, батько шістьох дітей сказав, що намагається показати хороший приклад, додавши, що він повинен виконувати те, чому їх навчає.

«Якщо у людей не буде більше дітей, цивілізація зруйнується. Запопам’ятайте мої слова».

Справді, багато людей вважають народження дітей є основним правом людини, яке може принести щастя і радість сім’ям.

Джерело

COVID-19 Live