fbpx

Тому їх машини більше схильні до ризику раптових поломок.

Чи це раптово заглухлий мотор, утворення диму або спущена шина: 64% німецьких водіїв хоч раз зіштовхувалися з поломкою автомобіля, як показує репрезентативне дослідження, проведене мережею заправних станцій HEM.

Ремонт поломки часто пов’язаний зі стресом та часом, коштує і грошей, і нервів. Але багато поломок можна запобігти простим заходам, про які, як з’ясувалося, знає не кожен водій. Згідно з дослідженням, жінки менше дбають про регулярне технічне обслуговування свого автомобіля і, отже, їх машини частіше ламаються раптово.

Незважаючи на те, що дослідження було проведено в Німеччині, воно відображає ситуацію в більшості країн.

Основна частина респондентів (87%) регулярно привозить свої автомобілі на техобслуговування після кожні 15 000–30 000 кілометрів пробігу. Однак багато водіїв зневажливо ставляться до простих перевірок: приблизно дев’ять із десяти водіїв регулярно вимірюють рівень олії, лише 42% возять із собою каністру моторної олії «на долив». Тільки 49% регулярно перевіряють акумуляторну батарею (60% з них чоловіки), 45% – клинові та зубчасті ремені (62% з них чоловіки), 49% – свічки запалення та гальма (58% з них чоловіки).

Сьогодні у багатьох транспортних засобах встановлені численні сигнальні лампи, щоб привернути увагу до можливих несправностей або неминучих функціональних відмов. Проте 26% опитаних жінок заявили, що не знають усіх значень контрольних лампочок. Серед водіїв-чоловіків таких лише 12%.

У дослідженні «Автомобільні поломки та аварії», проведеному мережею АЗС HEM у березні 2022 року, взяли участь 2518 людей віком від 18 років та старших.

Джерело

COVID-19 Live