fbpx

Частка людей, які бояться втратити роботу, близько 8%.

Згідно з дослідженнями аналітичного центру НАФІ, лише 8% працюючих громадян Росії бояться втратити роботу найближчим часом. При цьому 54% опитаних вважають, що втрата роботи є малоймовірним. Більше інших турбуються про втрату робочого місця в Москві, а також фрілансери та самозайняті. Про це пишуть росЗМІ, зокрема, forbes.ru.

Ті, хто впевнені, що роботу не втратять, також впевнені в тому, що знайдуть аналогічну у разі втрати – 85% опитаних впевнені.

Найбільше проблема втрати роботи непокоїть мешканців столиці — про своє занепокоєння заявили 17% респондентів. Висока частка тих, що турбуються про це і серед самозайнятих і фрілансерів, — 22%. 33%, тобто кожен третій працюючий, упевнені, що не позбавляться роботи найближчого місяця.

Найвпевненіші у збереженні свого робочого місця люди з високим доходом – 53% та серед молоді (від 18 до 34 років) – 41%. 54% респондентів вважають, що для них втрата роботи є малоймовірною.

Цікаво, що під час кризи, що повязана з коронавірусом, було дослідження, згідно з яким Росія була країною, де люди більше ніж в інших країнах боялися втратити роботу – 75% боялися цього. Це було дослідження аналітичної компанії IPSOS.

COVID-19 Live