fbpx

Згідно з дослідженням, Лондон залишається провідним світовим фінансовим центром, але він випереджає Нью-Йорк і Сінгапур, тоді як Париж додає конкуренцію з боку Європейського Союзу.

Дослідження, проведене корпорацією Сіті оф Лондон, вибрало сім центрів, які беруть участь у інших дослідженнях фінансових центрів, що постійно ставить Нью-Йорк на перше місце, а Лондон — на друге.

Дослідження, яке цього року додало Париж, розглядало п’ять сфер, як цифрові навички, регулювання та талант. У той час як Лондон залишається першим з минулого року, Нью-Йорк лише трохи відстає і скорочує відставання, за ним йдуть Сінгапур, Франкфурт, Париж, Гонконг і Токіо.

Графіка Лондонського Сіті
Графіка Лондонського Сіті

Нью-Йорк залишається безумовно найбільшим фінансовим центром, тоді як Лондон відстає від Сінгапуру за стійкою бізнес-інфраструктурою, доступом до талантів і навичок, а також дружнім нормативно-правовим середовищем.

«Політики Великобританії повинні гарантувати, що її підприємства продовжують користуватися неперевершеним доступом до найкращих світових талантів», – йдеться у дослідженні.

«Вихід із ЄС, припинення свободи пересування та запровадження нової імміграційної системи в останні роки пошкодили сприйняття Великобританії як привабливого ділового середовища для міжнародних талантів».

Зазначається, що загальний податок для британських компаній, що надають фінансові послуги, зокрема банків, також є відносно високим. 

Міністерство фінансів Великобританії запропонувало, щоб Банк Англії мав офіційні повноваження “сприяти” підвищенню конкурентоспроможності Лондона.

Через рік після того, як Великобританія вийшла з орбіти ЄС, залишивши фінансовий сектор значною мірою відрізаним від блоку, немає жодних ознак «дивіденду від Brexit» у м’якшому регулюванні, хоча правила лістингу були пом’якшені, щоб допомогти Лондону наздогнати Нью-Йорк у IPO. 

Джерело

COVID-19 Live