fbpx

Президент України Володимир Зеленський продовжує лідирувати в електоральних перевагах респондентів, свідчать результати всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного компанією “Нью Імідж Маркетинг Груп” на замовлення Українського інституту майбутнього.

“Перше місце серед тих, хто визначився, і тих, хто йде на вибори, посідає Володимир Зеленський – 29,7% … У червні в нього було зафіксовано найвищий результат за останні місяці – 33% … Минулого місяця він знизився до 30%, і зараз відбулося невелике падіння”, – сказав виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко на презентації дослідження в середу в Києві.

За його словами, 16,2% респондентів підтримають п’ятого президента України Петра Порошенка.

Згідно з дослідженням, за лідерку партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко готові проголосувати 11,2% опитаних, за лідера партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрія Бойка – 10,3%, за лідера партії “Сила і честь” Ігоря Смешка – 6,7%, за екс-прем’єра, лідера “Української стратегії” Володимира Гройсмана – 5,6%, за екс-нардепа Євгена Мураєва – 5,5%, за спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова – 3%, за народного депутата фракції “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука – 2,6%, за блогера Анатолія Шарія – 2,5%, за мера Києва Віталія Кличка – 2,4%, за інших – 4,3%.

Не визначилися з вибором 22,8% респондентів, не пішли б на вибори 11,2%, зіпсували би бюлетень 1,3%, не змогли відповісти 3,7%, відмовилися відповісти 0,6% опитаних.

Дослідження оцінки соціально-політичних настроїв населення України було проведено 17 липня – 1 серпня методом face to face. Обсяг вибірки становить 5 тис. респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,41%.

Джерело

COVID-19 Live