fbpx

Середня заробітна плата в категорії “Сільське господарство” для фахівців середньої ланки і робітничих спеціальностей становить 25,54 тис. грн, це на 46% вище, ніж середня заробітна плата по Україні (17,47 грн). 

Про це передає агропортал з посиланням на grc.ua

Кваліфікований працівник з великим досвідом практичної роботи, але без вищої освіти, може отримувати і більше. 

У той же час 11% вакансій категорії пропонують компенсацію від 43,1 тис. грн. 

“Найчастіше це вакансії агрономів та інженерів (потрібна вища освіта) або сезонних працівників за кордон (в типовому описі вакансії за кордон вказано , що вища освіта не потрібна, бажано, але не обов’язково знати англійську або польську мови, обов’язково наявність попереднього досвіду подібних робіт від року)”, – уточнюється в повідомленні. 

У працівників на початковому рівні або з невеликим досвідом роботи в категорії, заробітна плата становить 18,4 тис. грн. 

47,7% вакансій пропонують компенсацію від 13,1 тис. до 15,9 тис. грн. Але, частина працівників категорії, можуть претендувати і на більш високі оклади. Наприклад, зоотехніки (випускники технікумів, без досвіду роботи) можуть претендувати на оклад від 21,6 тис. грн. Трактористи в “гарячий сезон” можуть заробити від 22 тис. грн. При цьому, в вакансії часто вказують офіційне працевлаштування, безкоштовну розвозку, безкоштовне проживання, наявність гуртожитку для іногородніх, або пільгове харчування. 

Найчастіше працівників в агросферу шукають: 

  • У Києві (22%); 
  • Дніпрі і області (18%); 
  • Черкасах і області (7%); 
  • Львові та області (6%); 
  • Запоріжжя і області (6%).

Джерело

COVID-19 Live