fbpx

                    

Шановні експерти!

Міжнародний проект програми Європейського союзу Erasmus+  «Mini Ecosystems Regional Networks» (MECOS RNET) (2021-1-BG01-KA220-ADU-000033670), що об’єднав 5 країн ЄС для створення програми з системної підготовки бізнес лідерів місцевих громад, самозайнятих громадян, мікропідприємців для сталого розвитку територій та їй економік, дозволяючи отримати нові навички з формування та розвитку самозайнятості, започаткування чи вдосконалення мікробізнесу та малого і середнього бізнесу

Мікропідприємці, спеціалісти економічного та регуляторного блоку органів місцевого самоврядування та місцеві громадські активісти, що проживають на конкретній території, в т. ч. тимчасово внутрішньо переміщені особи

ЗАПРОШУЄ ВАС СТАТИ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ І ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ.

 Анкетування складатиметься з 2 частин:

  • Базова частина, обов’язкова анкета для заповнення та участі у відборі пілотної групи з бізнес освіти, яка доступна за посиланням нижче і займе біля 5 хвилин для заповнення. Анкета доступна 5 мовами країн-партнерів для їх жителів, тому ми обираємо українську частину.

Сьогодні ми вас просимо заповнити саме цю частину за посиланням:

https://www.namcb-org.bg/mecos/en/activities  

2) Основна частина, яка буде розсилатися пізніше, уже відібраним какндидатам на бізнес навчання.

Ваша експертна допомога, досвід та професійний погляд на питання анкети допоможе виявити недоліки та підказати корисні речі, що ляжуть в основу міжнародної інноваційної програми з бізнес освіти підприємців в територіальних громадах.

Презентація відбудеться 28 квітня 2022 року об 11:00 год. в Центрі підтримки

підприємців Дія. Бізнес в м. Тернопіль, за адресою вул. 15 Квітня, 1А ( Бізнес-центр К15).

Презентує Проект Mini Ecosystems Regional Networks (MECOS RNET) автор ідеї проекту Віктор  Тиркало, експерт з економічного розвитку територій та громад

З повагою

команда проекту MECOS RNET

 

Коротко про проект:

Проект спрямовано на обмін досвідом щодо системної підготовки бізнес лідерів місцевих територіальних громад, самозайнятих громадян, мікропідприємців для сталого розвитку територій та їх економік.

Головною метою проекту є практична допомога найбільш уразливим групам сільського населення, молоді та людям срібного віку (50+), які є основною цільовою аудиторією проекту, отримати нові навички з формування та розвитку самозайнятості, розвитку їх цифрової грамотності, надання їм можливість започаткувати і втілити, чи вдосконалити свою бізнес-ідею мікро-, малого чи середнього бізнесу, сприяючи економічному відродженню своїх місцевих громад.

завдання:

  • створити систему комплексної підготовки спеціалістів (цільова аудиторія) з розвитку територій і підприємництва в регіонах та самозайнятих громадян і мікропідприємців;
  • дослідити потреби у розвитку територій громад трьох груп: мікропідприємців, спеціалістів економічного та регуляторного блоку органів місцевого самоврядування та місцевих громадських активістів. Для цього на конкретних територіях буде проведено дослідження із залученням таких методів як опитування, SWOT-аналіз і тд.
  • розробити у співпраці з мікропідприємцями (для підсилення екологічності в проект буде залучено кращі практики в еко фермерстві, агрономії і т.д.) спеціалістами економічного та регуляторного блоку органів місцевого самоврядування та місцевих громадських активістами, що проживають на конкретній території систему комплексної підготовки з розвитку територій і підприємництва в регіонах та самозайнятих громадян і мікропідприємців. Важливо, щоб саме всі три групи жителів територіальної громади брали участь у розробці такої програми та в ході роботи отримали отримали єдине і інноваційне бачення розвитку економіки та соціальної сфери регіону.
  • із числа активного населення територіальних громад відібрати пілотні групи, які складатимуться з найбільш уразливих верств сільського населення – в першу чергу до пілотних груп буде залучено сільську молодь (80%) та людей срібного віку (20%) – краще їх брати як приклади
  • на основі створеної системи комплексної підготовки забезпечити ці групи практичними знаннями та навичками, які підвищать рівень самозайнятості та конкурентоспроможності цільової аудиторії, що в свою чергу, вплине на розвиток сільської територіальної громади вцілому.

Основним результатом проєкту стане підвищення рівня самозайнятості та конкурентоспроможності серед найбільш уразливих верств сільського населення: молодь та люди срібного віку (50+).

Консорціум MECOS RNET складається з високопрофесійних спеціалістів державних органів та неурядових організацій Болгарії, України, Польщі, Греції та Італії. Фахівці проекту -практики з розвитку територій та територіальних громад та розвитку підприємництва 5-ти країн тісно співпрацюватимуть у досягненні цілей проекту.

Три основні результати проєкту зосереджені на формуванні інноваційного погляду на економічний та соціальний розвиток територіальних громад, а також ефективній бізнес освіті, яка дозволяє отримати ключові компетенції, основані на практиці, й знання з формування та розвитку професійних навичок самозайнятості та підприємництва.

Зокрема, результатами роботи консорціуму стануть:

  • навчальний курс «Бізнес-освіта для підприємців»;
  • відкритий онлайн-курс «Підприємництво для всіх» (MOOC);
  • спеціалізована платформа “Міжнародний навчально-консультаційний центр”, що продовжуватиме функціонувати навіть після життєвого циклу проекту, підтримуючи міні-екосистеми, створені під час його реалізації.

З повагою

команда проекту MECOS RNET

COVID-19 Live