fbpx

Компанія Merck, яка спеціалізується на виробництві ліків, створила пігулки проти коронавірусу, які удвічі знижують ризик госпіталізації та смерті.

Участь у дослідження 775 добровольців.

Про це повідомляє пресцентр компанії.

Зазначається, що в результати досліджень 7,3% пацієнтів з тих, хто отримав пігулки, були госпіталізовані або померли від коронавірусу, тоді як у групі тих, хто отримав плацебо, таких було 14,1%.

Наразі компанія планує якомога швидше подати всі документи і отримати дозвіл у США на застосування в екстрених випадках.

Експерти переконані, що подібні дослідження є проривом, оскільки багато людей у світі досі невакциновані, а сама вакцина не рятує на 100% від хвороби. Тому мають бути дієві та ефективні ліки проти коронавірусу, щоб допомагати одужати тим, хто вже захворів.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала препарат Regeneron для лікування пацієнтів з важкою формою COVID-19.

Раніше у США вперше за майже 20 років схвалили нові ліки для людей з хворобою Альцгеймера. Препарат, який розроблений компанією Biogen, надійде в продаж під комерційною назвою Aduhelm.

Як відомо, компанія Pfizer працює над створенням таблеток від COVID-19. Вони можуть бути готові пізніше в цьому році, якщо пройдуть успішно випробування.

Джерело

COVID-19 Live