fbpx

Споживачі віддають перевагу живому чату для онлайн-замовлення — дослідження

У той час, як понад 50% глобальних підприємств щорічно витрачають на створення чат-ботів більше ресурсів, ніж на розробку традиційних мобільних додатків, живий чат в реальному часі не втрачає популярності. А деякі дослідження навіть свідчать про його прерогативу.

За даними маркетингового агентства Invesp, близько 73% клієнтів вважають живий чат найкомфортнішим способом спілкування з бізнесом.

Такі великі бренди, як Amazon і Domino’s Pizza, використовуючи чат-ботів для взаємодії з мільйонами клієнтів з усього світу, збільшують свої продажі у ​​чотири рази. Але кількість покупок знижується приблизно на 79%, коли користувачі розуміють, що спілкуються з ботом.

Джошу Норскотт з агентства Hounder зауважив, що живі чати приносять 75% всього обсягу лідів на сайті, адже споживачам подобається ставити конкретні питання та швидко отримувати на них відповіді.

– Живий чат надає можливість привернути увагу відвідувачів у той момент, коли їм потрібна допомога, і це чудовий шанс виростити потенційних клієнтів, – розповів Стів Латроніка з агентства SL Development.

У тому, що бізнес, який використовує живі чати, отримує лояльну клієнтську базу та вищі прибутки, переконана топ-менеджерка із Rakuten Viber Ноа Бар-Шей.

– Компанії, які надають клієнтську підтримку в реальному часі, не просто стають ближчими до споживачів, а й демонструють своє бажання говорити з аудиторією та покращувати свій сервіс, – каже Ноа Бар-Шей.

Український кейс

Тренд на розмовну комерцію є серед п’яти основних, на які спеціалісти радять звернути увагу бізнесу при формуванні або трансформації бізнес-моделі сьогодні.

Розмовна комерція — тенденція, навколо якої обертаються сучасні продажі. Тому не дивно, що світовий ринок програмного забезпечення для чатів у реальному часі, за прогнозами фахівців, досягне $997 млн у 2023 році.

Джерело

COVID-19 Live