fbpx

Навички читання у дітей можуть покращити відеоігри. Такі результати дослідження, проведеного Національним трастом із грамотності Великої Британії разом з Асоціацією інтерактивних розваг і дитячого видавництва Penguin Random House Children. Про це повідомляє Громадське. 

Чому це цікаво. З початком карантину освітяни зрозуміли, що навчання без використання технологій неможливе. Вчені вважають, що відеоігри діти зможуть використовувати не тільки для розваг, а й для розвитку.

Детальніше. В опитуванні взяли участь 4626 британців віком 11-16 років. З’ясувалося, що 79% опитаних, які грають у відеоігри, читають матеріали, пов’язані з ними додатково в онлайн-ресурсах і книгах. Третина (35%) вважає, що гра у відеоігри дозволяє їм вдосконалювати навички читання.

63% дітей, які грають у відеоігри пишуть поради іншим гравцям. 58% хотіли б займатися написанням сценаріїв чи дизайном відеоігор, а 31% хотів би більше дізнаватися про відеоігри в школі.

Серед хлопців більше любителів відеоігор, ніж серед дівчат (96% проти 65%). 73% опитаних зазначили, що відеоігри допомагають їм краще занурюватися в історію, аніж книга. 

Дві третини опитаних підлітків (65%), що грають у відеоігри, зазначили, що гра допомагає їм ставити себе на місце когось іншого. На думку дослідників, це може свідчити про зростання навичок емпатії.

Відеоігри підлітки обговорюють між собою частіше, ніж книги (76% проти 29%). Учасники опитування також говорили, що гра в комп’ютерні ігри дозволяє їм долати стрес і складні емоційні стани.

Джерело

COVID-19 Live