fbpx

У прес-службі Зеленського підтвердили: 20 жовтня президент планує виступити з трибуни з щорічним посланням

У прес-службі Зеленського підтвердили: 20 жовтня президент планує виступити з трибуни з щорічним посланням Голосування за бюджет на наступний рік може і не відбутися. Про це написав депутат від “Голосу” Ярослав Железняк у Facebook.

Раніше парламентарі планували зібратися 20 жовтня, аби ухвалити головний кошторис країни. Нині ж голосування під загрозою. Як пише нардеп, формальна причина – документ не встигне підготувати бюджетний комітет, а реальна – “слугам” не вистачає голосів.

“Із голосування випадають нардепи, орієнтовані на Коломойського, ті, хто працюють на місцевих виборах та хворі на коронавірус”, пише нардеп.

Водночас у прес-службі Володимира Зеленського підтвердили: того дня президент планує виступити з трибуни з традиційним щорічним посланням, в якому розповість про стратегічні напрями розвитку країни.

 

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко зазначив, влада фінансує лише сьогоднішні потреби армії, але майже не вкладає кошти в закупівлю та створення нової техніки для ЗСУ.

Джерело

COVID-19 Live