fbpx

Кількість молодих користувачів Facebook у Київській області перевищує число офіційно зареєстрованих жителів

Аудиторія Facebook в Україні за півроку зросла на 1 млн до 15 млн користувачів, а Instagram – на 1,5 млн до 13 млн. Рекламні інструменти Facebook охоплюють уже 21 млн користувачів. Про це йдеться в дослідженні агентства plusone.

Майже у всіх областях і обласних центрах України Facebook залишається популярнішим за Instagram. Однак Instagram випереджає Facebook за темпами приросту проникнення в більшості областей і в половині обласних центрів України, а також за приростом числа користувачів до 40 років. Крім того, в Instagram більше українців до 29 років. Починаючи з 30 років, користувачі вважають за краще Facebook. Найбільше користувачів мережі серед 33-річних – 480 000. У обох соцмережах превалює жіноча аудиторія.

Графік plusone
Більше проникнення всіх вікових груп у Facebook – в Київській області. Кількість 25-35-річних користувачів тут перевищує число офіційно зареєстрованих жителів. Це можна пояснити трудовою міграцією серед українців і великою кількістю студентів у Києві.

За півроку рівень залучення українських користувачів у Facebook майже не змінився. Середня кількість лайків до постів зменшилася з 17 до 16, а натискання на рекламу – з 21 до 20.

Таблиця plusone
Україна залишається в трійці лідерів серед європейських країн із проникнення Instagram. За проникненням Facebook Україна, як і раніше, випереджає Німеччину, Молдову, Білорусь і Росію.

Графік plusone
Частка власників пристроїв iOS серед користувачів Instagram більша, ніж серед користувачів Facebook у всіх вікових групах.

Для дослідження використовувалися дані Facebook Ads Manager, Facebook Audience Insights, Держстату України і Google Trends.

  • У липні у Facebook представили нові інструменти для монетизації авторського контенту – платна підписка, реклама під час стрімів і внутрішня валюта Stars.

Джерело

COVID-19 Live