fbpx

Група української дії в Ірландії провела серед біженців опитування. Українці розповідали про проблеми пов’язані з банківською та податковою системою, мовними бар’єрами та доступом до громадського транспорту

Загалом українці, які приїхали до Ірландії після вторгнення Росії, висловили величезну вдячність ірландському народу та уряду в опитуванні, проведеному Українською групою дії. Під час дослідження опитали 4400  людей. (13% українського населення Ірландії).

44% сказали, що в їхніх містах все ще відбуваються такі військові дії (бомбардування). Кожен п’ятий із опитаних не має куди повернутися в Україні, оскільки їхній будинок чи місто пошкоджені або зруйновані.

Майже дві третини українців заявили, що готові активно робити внесок у економіку Ірландії. Половина опитаних заявили, що активно шукають роботу та вивчають англійську мову. Кожен п’ятий український біженець знайшов роботу в Ірландії.

Дослідження показало, що знання англійської мови було однією з найбільших проблем, з якими стикаються українські біженці. Майже половина респондентів повідомили, що вони мало розмовляють англійською або зовсім не володіють, а 63% сказали, що стикалися з мовним бар’єром під час пошуку роботи. Однак більш ніж половина опитаних сказали, що вивчають мову за допомогою онлайн-ресурсів, а 40% сказали, що відвідують уроки англійської мови особисто.

Джерело

COVID-19 Live