fbpx

Україна очолила рейтинг злочинності в Європі з показником 48,8%. Слідом розташувались Швеція та Франція.

Україна очолила рейтинг злочинності в Європі. Про це свідчать дані дослідження, оприлюдненого на сайті Numbeo.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Україна очолила рейтинг злочинності в Європі з показником 48,8%, а індекс безпечності склав 51,1%. Друге місце посідає Швеція з індексом злочинності 47,4%, а на третьому Франція – 47,3%. Оцінювалася 41 країна, дані наведено на середину 2020 року.

Як вказано на сайті Numbeo, дані розділу “Індекс злочинності” засновані на опитуваннях відвідувачів сайту. Питання для цих опитувань аналогічні багатьом аналогічним науковим і державним опитуваннями. Індекс злочинності – це оцінка загального рівня злочинності в даному місті або країні.

“Ми вважаємо рівень злочинності нижче 20 дуже низьким, рівень злочинності між 20 і 40 – низьким, рівень злочинності між 40 і 60 – помірним, рівень злочинності між 60 і 80 – високим, і, нарешті, рівень злочинності вище 80 – дуже високим”, – вказали дослідники.

Раніше повідомлялось, що показники дитячої злочинності в Україні знизилися. Правоохоронні органи у 2019 році зафіксували на 11% менше таких злочинів, ніж у 2018 році. Також, СБУ назвала рейтинг найзухваліших злочинів українських чиновників.

 

Джерело

COVID-19 Live