fbpx

Із 30 країн світу Угорщина посідає трійку останніх за рівнем щастя – лише 51% опитаних повнолітніх угорців сказали, що вони є щасливими.

Співвідношення дорослих, які кажуть, що вони зовсім не щасливі, також в Угорщині є досить високим у глобальному порівнянні. Таких людей в країні 13%. Про це йдеться у результатах останнього опитування Ipsos.

Згідно з результатами опитування, найнижчий рівень щастя зафіксований у Туреччині (42%), Аргентині (48%) та Угорщині (51%).

Натомість найбільш щасливими є люди у Нідерландах та Австралії – 86% і 85% відповідно. Також високі показники рівня щастя у Китаї, Великій Британії, Індії, Франції, Саудівській Аравії та Канаді.

Туреччина демонструє стрімкий спад у рівня щастя за останні роки: мінус 17 балів з минулого року. Польща демонструє зниження на 3 пункти другий рік поспіль (65%). Росія залишається стабільною на рівні 56%.

Цього року до опитування долучили Румунію і вона є однією з країн, де зафіксовано найвищий рівень щастя у регіоні.

Найбільші джерела щастя серед опитаних – це власні “фізичне здоров’я і благополуччя” (54%) та “психічне здоров’я та самопочуття (53%)”.

Джерело

COVID-19 Live