fbpx

Тенденція переходу покупців в онлайн-магазини через пандемію коронавірусу набирає обертів – наприклад, в США 76% батьків школярів будуть збирати в школу в інтернеті. 

Згідно з дослідженням настроїв споживачів у США, що проводиться компанією Sensormatic Solutions, покупки в сезон Back to School можуть повернутися до рівня до пандемії. Крім того, 76% планують робити покупки в оффлайн магазинах в цьому році.

Коли будуть закуповуватися в школу?

Так, в США 34% батьків школярів планують купувати необхідне для школи вже в липні – в порівнянні з 17% споживачів у 2020 році і 39% споживачів у 2019 році.

На що витрачатимуть найбільше?

Споживачі планують більше витрачати на одяг і шкільне приладдя: 70% респондентів заявили, що більше витратять на одяг, 55% – на взуття, 53% – на шкільне приладдя, 37% – на рюкзаки і 33% – на електроніку.

За даними дослідження Deloitte, витрати покупців в сезон Back to School досягнуть $ 32, 5 млрд. Це на 16% більше, ніж у 2020 році і навіть більше, ніж до пандемії.

Як повідомляли Українськi Новини, в лютому  Державна служба якості освіти заявляла, що 82% батьків і 74% педагогів вважають дистанційне навчання неефективним.

При цьому  втрати знань учнями  вони оцінили в 8%.

Джерело

COVID-19 Live