fbpx

За рекомендацією роботодавця готові робити щеплення від коронавірусу тільки 61,4% опитаних, згідно з даними дослідження.

 
Добровільно отримати щеплення проти коронавірусу згодні 71,5% опитаних в 20 країнах світу. Такі результати отримані під час дослідження, проведеного під керівництвом професора барселонського Інституту глобальної охорони здоров’я Джеффрі Лазаруса.
 
При цьому за рекомендацією роботодавця готові робити щеплення від коронавірусу тільки 61,4% опитаних. Американські й іспанські соціологи опитали 13,5 тис. жителів двох десятків країн.
 
За вакцинацію висловилися понад 80% громадян Китаю, Бразилії та Південної Кореї, тоді як у Польщі і Франції менше 60%, в Росії – 55%.
 
“Наше опитування показує, що далеко не всі жителі планети готові прийняти вакцину від COVID-19. Це тривожна тенденція, вона вказує на те, що повна ліквідація всіх наслідків пандемії може затягнутися через нерівномірний рівень вакцинації, характерного для різних країн світу”, – йдеться в публікації.
 
Як повідомлялося раніше, тільки 47% громадян України готові зробити щеплення від коронавірусу безкоштовною вакциною, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
 
COVID-19 Live