fbpx

Вчені в Орегонському університеті охорони здоров’я і науки в США порівнювали 26 пацієнтів, вакцинованих і заражених коронавірусом, з людьми, які були вакциновані і не хворіли.

Виявилося, що в групі, в якій були інфекції після щеплень, спостерігався величезний сплеск антитіл.

Двадцять шість учасників були вакциновані від Ковід, середня проба була взята через 28 днів після дати ПЛР і 213,5 днів після остаточної вакцинації.

21 людина [81%] ](зі слабкими симптомами) були порівняні з 26 контрольними групами, в середньому через 28 днів після остаточної вакцинації. Загальний рецептор-зв’язуючий домен-специфічний імуноглобулін збільшився в учасників із перенесеним захворюванням

Серед випадків перебігу Ковід у контрольної групи, 10 були дельта-інфекціями і 9 були недельта-інфекціями. 

Результати цього дослідження показали значне підвищення імунітету після вже ранш перенесеного захворювання, незважаючи на переважно легке перебіг захворювання. 

“Збільшення було значним, до 1000%, а іноді і до 2000%, так що це дійсно високий імунітет. Це майже “суперімунітет””, – розповів автор дослідження, професор молекулярної мікробіології та імунології Фікаду Тафессе.

Як зазначила доктор Моніка Ганді з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, це одне з перших досліджень, яке показує, що проривна інфекція після вакцинації створює сильніший імунітет, ніж попередня інфекція або одна вакцинація.

Джерело

COVID-19 Live