fbpx
У селі Слобожанське Чугуївського району Харківської області стався спалах кишкової інфекції — захворіли 6 дітей, двох із них госпіталізували.

Про це повідомив Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

Серед хворих дітей 5 зареєстровані в першій молодшій групі, ще один — брат одного із хворих із першої молодшої групи — у середній.

Попередні діагнози, за даними лабораторного центру: в однієї дитини — ГРВІ, харчова токсикоінфекція під питанням, у трьох — гострий гастроентероколіт, у двох — харчова токсикоінфекція, ротавірусна інфекція під питанням.

Медики вказують, що основними клінічними проявами захворювання є підвищення температури, діарея, блювота, слабкість. Стан дітей — середній ступінь важкості.

У дитсадку провели первинне епідеміологічне розслідування, опитавши батьків хворих діток і медичних працівників, до яких вони зверталися. Також перевірили санітарію в закладі, зробили дезінфекцію в усіх приміщеннях.

Епідеміологи відібрали проби питної води та змивів з об’єктів навколишнього середовища, взяли аналізи в персоналу та контактних дітей. Наразі тривають лабораторні дослідження.

Джерело

COVID-19 Live