fbpx

Щеплення він зробив під телекамерами журналістів, пише газета Hürriyet та публікує відео.

«Це початок перших досліджень на людях… До волонтерів, які взяли участь у фазі-1, виявляють підвищену увагу», — розповів міністр.

Він розповів, що пройшов загальне обстеження стану здоров’я до щеплення та не мав побічних симптомів після отримання першої дози вакцини, окрім незначного болю в місці щеплення.

Препарат, який йому вкололи, не вимагає наднизьких температурних умов. Його можна зберігати за стандартних холодних температур.

Нині в Туреччині триває розробка кількох вакцин власної розробки. Як повідомив міністр, зараз на різних етапах дослідження перебувають сім вакцин, розроблених турецькими науковцями в різних установах.

Мустафа Варанк закликав громадян вакцинуватися, а також долучатися до волонтерів у межах дослідження вакцин турецького виробництва.

Коронавірус у Туреччині

У країні загалом підтвердили 4,2 мільйони випадків COVID-19. Із них 35,9 тисячі людей померли від ускладнень захворювання, свідчать дані Університету Джонса Гопкінса. З 14 січня у країні розпочалася масова вакцинація проти коронавірусу. З 14 квітня щонайменше на два тижні у Туреччині посилили карантин на тлі збільшення кількості випадків COVID-19. Там запровадили комендантську годину для всіх, окрім туристів. Готелі зможуть працювати, ресторани в таких закладах зможуть обслуговувати лише гостей, які там проживають.

Джерело

COVID-19 Live