fbpx

Згідно з прогнозом Insider Intelligence (раніше eMarketer) щодо користувачів TikTok по всьому світу, TikTok обійшов Snapchat і Twitter за кількістю користувачів. 

Додаток для соціальних мереж обігнав цих конкурентів у 2020 році і став ще більшим у 2021 році, закріпивши себе як 3-ю соціальну платформу у світі після Facebook та Instagram. 

У 2022 році буде 755,0 мільйонів щомісячних користувачів TikTok. У 2020 році ця кількість зросла на 59,8% і збільшиться ще на 40,8% у 2021 році. Хоча це зростання сповільниться, воно залишиться високим на рівні 15,1% у 2022 році.  

*Ми визначаємо користувачів TikTok як користувачів Інтернету будь-якого віку, які мають доступ до свого облікового запису TikTok через будь-який пристрій принаймні раз на місяць. 

TikTok також набирає частку від загальної кількості користувачів соціальних мереж. У 2022 році його частка вперше перевищить 20% і наблизиться до чверті до 2024 року. 

«Підйом TikTok особливо складний для Snapchat, з яким він конкурує для молодіжної аудиторії,» сказала Дебра Ахо Вільямсон, головний аналітик Insider Intelligence . «Не дивлячись на те, TikTok не має багато схожості з Twitter, його масивним розміром, але є фактично найбільшим додатком по утриманню користувачів.» 

У наступному році 3,57 мільярда людей будуть користуватися соціальною мережею принаймні раз на місяць, що становить 82,0% користувачів Інтернету в усьому світі.  

Методологія
Прогнози та оцінки Insider Intelligence базуються на аналізі кількісних та якісних даних дослідницьких фірм, державних установ, медіа-фірм і державних компаній, а також на інтерв’ю з топ-менеджерами видавців, покупців реклами та агентств. Дані зважені на основі методології та обґрунтованості. Кожен прогноз eMarketer вписується в більшу матрицю всіх його прогнозів з тими самими припущеннями та загальними рамками, які використовуються для прогнозування цифр у різних областях. Регулярна переоцінка наявних даних означає, що прогнози відображають останні розвиток бізнесу, технологічні тенденції та економічні зміни. 

Джерело

COVID-19 Live