fbpx

Світовий економічний обсяг у наступному році вперше перевищить 100 трильйонів доларів, і Китаю знадобиться трохи більше часу, ніж вважалося раніше, щоб обігнати Сполучені Штати як економіку №1, йдеться у звіті в неділю.

Британська консалтингова компанія Cebr передбачила, що Китай стане провідною економікою світу в доларовому еквіваленті в 2030 році, на два роки пізніше, ніж прогнозувалося в минулорічній доповіді Світової економічної ліги.

Схоже, що Індія в наступному році випередить Францію, а потім Велику Британію в 2023 році, щоб повернути собі місце шостої за величиною економіки світу, сказав Себр.

«Важливе питання для 2020-х – це те, як світові економіки справляються з інфляцією, яка зараз досягла 6,8% у США», – сказав заступник голови Cebr Дуглас МакВільямс.

«Ми сподіваємося, що відносно скромне коригування дозволить взяти під контроль неперехідні елементи. Якщо ні, то світові доведеться підготуватися до рецесії в 2023 або 2024 роках».

У звіті показано, що Німеччина на шляху до того, щоб обігнати Японію за рівнем економічного виробництва в 2033 році. Росія може увійти в 10 кращих економік до 2036 року, а Індонезія сподівається на дев’яте місце в 2034 році.

Джерело

COVID-19 Live