fbpx
Фото: t.me/dsns_telegram

Сума збитків, завданих навколишньому середовищу України за час повномасштабного вторгнення рф з 2022 року, зросла в п’ять разів — із 13,2 млрд грн до 2 трлн грн у 2023 році. Про це Міністр охорони навколишнього середовища України Руслан Стрілець повідомив у Facebook.

«Трохи арифметики від наших природоохоронців, які ведуть облік шкоди довкіллю. Травень 2022. Вигнання окупантів з Київщини. Перші цифри, які ми озвучили після повномасштабного вторгнення — 13,2 млрд грн. Серпень 2022 року — сума збитків складає 395 млрд грн», — зазначив Стрілець.

У грудні 2022 року, після деокупації Харківщини та звільнення Херсону, на тлі масових ракетних атак, сума збитків довкіллю зросла до 1,5 трлн грн.

«Серпень 2023 року. Маємо актуалізовані дані у розмірі 2 трлн грн. Продовжується робота з обрахунку збитків за кейсом Каховської ГЕС», — резюмував Стрілець.

#збитки #довкілля #екологія #війна #росія #зростання #УСП #USP

Джерело