fbpx

Дослідники пропонують соцмережам ретельніше ставитись до видалення контенту, який пов’язаний з мовою ворожнечі.

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube і TikTok проігнорували 84% скарг на пости з антисемітськими висловлюваннями. Про це йдеться у дослідженні британського Центру з протидії цифровій ненависті (CCDH).

У період з травня по червень дослідники повідомили модераторам соціальних мереж про 714 випадках прямої агресії в постах. Вони містили заклики до насильства над євреями, заперечення Голокосту і неонацистські висловлювання. Публікації побачило не менш 7,3 млн користувачів. Однак записи залишились невидаленими.

Автори дослідження висновують, що великі соцмережі не виконують своїх зобов’язань перед користувачами і не обмежують доступ до забороненого контенту. CCDH пропонує ввести штрафи платформ за бездіяльність.

Крім того, для боротьби з антисемітизмом CCDH пропонує соціальним мережам наймати і навчати модераторів контенту; видаляти пости і групи, пов’язані з расистською тематикою; вводити довічну заборону на створення акаунтів тим, хто розсилає антисемітські висловлювання.

Відповіді від соціальних мереж на звинувачення CCDH наразі не було.

Нагадаємо, що уряд Великої Британії хоче домогтися від соцмереж, щоб ті видали дані користувачів, які писали расистські образи на адресу темношкірих футболістів збірної Англії після програшу у фіналі Євро-2020.

Джерело

COVID-19 Live