fbpx

За даними британської аналітичної компанії YouGov, більшість користувачів азартних ігор у світі вибирають онлайн-гемблінг, а не наземні гральні заклади.Згідно з результатами звіту Global Gambling Report, в межах якого експерти YouGov опитали респондентів з різних країн, азартні ігри онлайн сьогодні обходять за популярностю наземні гральні заклади.

У Мексиці, Франції, Іспанії, Данії, Італії, Польщі, Індії, Швеції і Сінгапурі участь в опитуванні взяли понад 1000 користувачів азартних ігор, а у США, Великій Британії, Німеччині та Австралії – понад 2000.

  • 63% всіх респондентів між онлайн-гемблінгом і офлайн-грою вибрали азартні ігри в інтернеті.
  • Найбільше підтримують віртуальні азартні ігри опитані в Індії (76%), на другому місці – Велика Британія (70%), а на третьому – Італія (69%). У США, Швеції та Німеччини вибір на користь онлайн-гемблінга зробили 58% респондентів.
  • Найменшу підтримку азартних ігор в мережі висловили в Сінгапурі (56%), де ставки онлайн офіційно заборонені.

42% учасників опитування також заявили, що купують лотерейні квитки онлайн, 36% так роблять ставки на спортивні події, 23% беруть участь в онлайн-лотереї і лише 13% обирають віртуальні ігрові автомати або слоти.

Більшість гравців з різних країн вважають, що оператори азартних ігор не сприймають проблемний гемблінг всерйоз, а 16% респондентів заявили, що бізнес бореться з гральною залежністю. Майже чверть опитаних виступають за заборону азартних ігор онлайн.

Нагадаємо, представники української Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) заявляли, що найбільшу проблему в боротьбі з нелегальним бізнесом представляють неліцензійні онлайн-казино, які можуть постійно з’являтися під новими доменами.

Джерело

COVID-19 Live